מי אנחנו

חברת 'גינון ואליה' הוקמה בשנת 2011. בחברה מועסקים עובדים מקצועיים, אמינים, מסורים ובעלי תודעת שירות גבוהה מאד.

גינון ואליה מספקים את כל השירותים בתחום עיצוב נוף ואווירה – תכנון השקיה וצמחיה, מדשאות טבעיות ומלאכותיות, תאורת גן, עבודות עץ/אלומיניום- פרגולות ודקים, גדרות ושערים, בריכות נוי, מטבחי חוץ, עבודות ריצוף ובטון ועוד.

אנו מבצעים עבודות ללקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים וכן למגזר הציבורי – כולל משרדים, רשויות מקומיות, מוסדות ציבור, מוסדות חינוך, בנייני מגורים ועוד. 

כמו כן, החברה מספקת שירותי אחזקה שוטפת לגינה. 

הצוותים שלנו משקיעים רבות בכל פרויקט, ואנו מקפידים לעבוד עם הציוד החדיש והמתקדם ביותר, על מנת לייעל את העבודה ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. 

תהליך התכנון וההקמה של הגינה נעשה בקפידה יתרה. אנו נותנים את מלוא תשומת הלב לכל הפרטים הקטנים, ושמים דגש על ההקשבה ללקוח, תוך כדי התהליך, לרבות במהלך הביצוע. הבדיקה העצמית המתמדת היא ערך מוסף שאנו מביאים איתנו לכל פרויקט. 

המטרה הסופית – ליצור את העיצוב הנכון לכדי אווירה מושלמת בנוף שלכם.

מנכ"ל חברת גינון ואליה, הנדסאי בוגר מכללת רופין בלימודי אדריכלות נוף בהצטיינות.

בעל ניסיון וידע רב בתכנון והקמת גינות במרחב הפרטי ובמרחב הציבורי.

מומחה למערכות השקיה חסכוניות במים, מומחה לכל סוגי צמחים והתאמתם לתנאי האקלים, שמש/צל, פריחה, גודל ועוד.

הצוות המקצועי שלנו, אדיב ומיומן, ואנו נושאים על דגלנו לספק שירות מסור ברמה הגבוהה ביותר, תוך ליווי אישי לכל לקוח, בכל פרויקט.

כל פרויקט מתחיל בתכנון מדוקדק ומקיף ברזולוציה גבוהה, וכמובן, התייחסות לכל אלמנט בחצר ולמאפייני השטח. תחילה מחליטים על חלוקת שטחים – ריצוף, גינון, שירותים פונקציונאליים. 

בשלב השני אנו מאפיינים את מכלול הצרכים והשיקולים לכדי השגת התוצאה המושלמת עבורכם. 

החברה עובדת בשיתוף פעולה עם אדריכלי פנים, מעצבי פנים אדריכלי נוף, מפקחים ומנהלי פרויקטים רבים, ואנו עובדים עם קבלני משנה בכל התחומים הנדרשים על מנת להשיג עבור הלקוח תוצר סופי מושלם.

האנשים שלנו

אליה זייטמן – האיש מאחורי העסק והאמנות

אליה החל להפעיל את העסק בשנת 2011 לאחר שסיים את לימודיו. ההתחלה הייתה עם רכב קטן ומכסחת דשא, ועם הזמן התפתח לחברה עם צוותים, מנהלי צוותים מוסמכים, שעוברים קורסים בתחום.


"מגיל צעיר התחברתי לעולם העיצוב ועולם הטבע. השילוב ביניהם הוליד את התשוקה לעיצוב נוף בבגרותי. אני קם עם חיוך כל בוקר, כדי להגשים לכם את החלום.


המחשבה שמובילה אותי בכל פרויקט היא שילוב מושלם בין המרכיבים כולם: צרכים, סגנון וטעם, אילוצי השטח, תקציב והתאמה לסביבה. אני והצוותים שלי שואפים לעשות זאת לאורך כל תהליך התכנון והעיצוב של הגינה, וקשובים גם לאורך התהליך הביצועי.
הקשבה ללקוח זה הדבר הכי חשוב בעיני. הלקוח רואה בעיני רוחו את גינת חלומותיו, ותפקידנו הוא להפוך את הרעיון למציאות".

eliya

דוד פרימן - מנהל תכנון ופיתוח פרויקטים

הנדסאי בניין בהכשרתו, בוגר קורסים מקצועיים רבים בתחום, וביניהם יערן וגוזם מומחה. דוד תמיד דואג לרמת הביצוע הטובה ביותר, לרבות ניהול צוותי העובדים, טיפול בהובלות ובאספקה. בעל ניסיון רב בכל סוגי הפרויקטים.

אודות דוד פרימן

למידע נוסף

אליעזר כץ - מנהל המשרד

המנהל האדמיניסטרטיבי של העסק. אליעזר ישמח לתת מענה, ולעמוד לשירותכם בכל דבר ועניין.

אודות אליעזר כץ

למידע נוסף

יעקב כהן - מנהל אחזקת גינות

אחראי על האחזקה השוטפת של הגינות בכל הפרויקטים שלנו. יעקב חי ונושם את עולם הגינון, ומשקיע מעצמו יתרה בטיפוח הגינות שאנו מתחזקים באופן שוטף, יחד עם צוות העובדים המסור שלנו.

אודות יעקב כהן

למידע נוסף
דילוג לתוכן